Kupong
Avatud
Üksik
Mitmikpanuste tabel
Mitmikpanused

Panustamiseks tee vähemalt üks valik

 Panustamise ajalugu Seaded
NHL
+1
NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.98
4.20
3.20
+1
NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.20
4.20
1.98
+1
NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.39
4.15
2.50
+1
NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.45
4.05
2.45
+1
NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.68
4.45
4.25
+1
NHL
Montreal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.50
4.45
1.84

Populaarne

Live &
Varsti algavad
10
Võitja135
Vali turg
Reede  7 Oktoober 1
Jäähoki / NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.98
4.20
3.20
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.60
2.40
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Laupäev  8 Oktoober 1
Jäähoki / NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.20
4.20
1.98
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
2.40
1.60
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Teisipäev  11 Oktoober 1
Jäähoki / NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.39
4.15
2.50
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.88
1.95
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Kolmapäev  12 Oktoober 4
Jäähoki / NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.45
4.05
2.45
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.92
1.92
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.68
4.45
4.25
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.44
2.85
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Montreal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.50
4.45
1.84
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
2.65
1.50
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Washington Capitals
Boston Bruins
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.34
4.15
2.55
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.85
2.00
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Neljapäev  13 Oktoober 3
Jäähoki / NHL
Colorado Avalanche
Chicago Blackhawks
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.46
5.40
5.45
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.27
3.90
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Anaheim Ducks
Seattle Kraken
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.28
4.15
2.65
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.75
2.13
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Edmonton Oilers
Vancouver Canucks
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.98
4.20
3.20
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.60
2.40
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Kuvatud skoor ja lisateave (nt aeg, punkti tooja) on mõeldud üksnes viiteks. Me ei taga selle teabe õigsust.
Carolina HurricanesvsColumbus Blue Jackets
Jäähoki / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Vorm
KA
KA
KA
KA
Carolina Hurricanes
Täna
KA
KA
KA
Columbus Blue Jackets
Viimased omavahelised kohtumised
41
Carolina HurricanesViikColumbus Blue Jackets
Carolina Hurricanes40Columbus Blue Jackets
26. veebr 2022 NHL
Carolina Hurricanes06Columbus Blue Jackets
14. jaan 2022 NHL
Columbus Blue Jackets47Carolina Hurricanes
1. jaan 2022 NHL
Columbus Blue Jackets15Carolina Hurricanes
23. okt 2021 NHL
Carolina Hurricanes21Columbus Blue Jackets
1. mai 2021 NHL
Viimased Mängud
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Carolina Hurricanes
2
New York Rangers
6
31. mai 2022 NHL - Playoffs
New York Rangers
5
Carolina Hurricanes
2
29. mai 2022 NHL - Playoffs
Carolina Hurricanes
3
New York Rangers
1
26. mai 2022 NHL - Playoffs
New York Rangers
4
Carolina Hurricanes
1
24. mai 2022 NHL - Playoffs
New York Rangers
3
Carolina Hurricanes
1
22. mai 2022 NHL - Playoffs
Columbus Blue Jackets
5
Pittsburgh Penguins
1
25. sept 2022 NHL Pre-season
Pittsburgh Penguins
3
Columbus Blue Jackets
2
25. sept 2022 NHL Pre-season
Pittsburgh Penguins
5
Columbus Blue Jackets
3
29. apr 2022 NHL
Columbus Blue Jackets
5
Tampa Bay Lightning
2
28. apr 2022 NHL
Tampa Bay Lightning
4
Columbus Blue Jackets
1
26. apr 2022 NHL
Atlantic
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Florida Panthers825862434024694122
2Toronto Maple Leafs825472831525362115
3Tampa Bay Lightning825183128723354110
4Boston Bruins825153125522035107
5Buffalo Sabres82321150232290-5875
6Detroit Red Wings82321050230312-8274
7Ottawa Senators8233749227266-3973
8Montreal Canadiens82221160221319-9855
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
Central
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Colorado Avalanche825672631223478119
2Minnesota Wild825372931025357113
3St. Louis Blues8249113331124269109
4Dallas Stars8246636238246-898
5Nashville Predators82457372662521497
6Winnipeg Jets82391143252257-589
7Chicago Blackhawks82281254219291-7268
8Arizona Coyotes8225757207313-10657
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
Metropolitan
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Carolina Hurricanes825482827820276116
2New York Rangers825263025420747110
3Pittsburgh Penguins8246113627222943103
4Washington Capitals8244123827524530100
5New York Islanders82371045231237-684
6Columbus Blue Jackets8237745262300-3881
7New Jersey Devils8227955248307-5963
8Philadelphia Flyers82251157211298-8761
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
Pacific
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Calgary Flames8250113229320885111
2Edmonton Oilers824963329025238104
3Los Angeles Kings82441138239236399
4Vegas Golden Knights82438392662481894
5Vancouver Canucks824012422492361392
6San Jose Sharks82321350214264-5077
7Anaheim Ducks82311451232271-3976
8Seattle Kraken8227655216285-6960
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
0
Kõik
Populaarne
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.68
4.45
4.25
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.44
2.85
Kuvatud skoor ja lisateave (nt aeg, punkti tooja) on mõeldud üksnes viiteks. Me ei taga selle teabe õigsust.