Kamala Harris pakub demokraatidele uut lootust
USA valimiste panused on peaasjalikult keskendunud Trumpi vs Bideni vastasseisule, sest kuni viimase ajani on ootus olnud, et just see saab olema novembris lõplik duell. Koefitsiendid Trumpi vs Bideni peale panustamiseks tegid aga pärast 27. juunil toimunud Trumpi ja Bideni debatti läbi suure muutuse, sest Joe Bideni jaoks osutus see debatt täielikuks katastroofiks. Samal ajal kui Trumpi süüdistati suure hulga pooltõdede ja ebaõigete väidete rääkimise pärast, tekitas Bideni näiline suutmatus sidusaid sisulist mõtet omavaid lauseid kokku panna demokraatide seas täieliku paanika.
Koefitsiendid tegid aga veel suurema muutuse peale 21. juulil teatatud Joe Bideni tagasiastumist, peale mida, peaks asepresident Kamala Harris juhtimise üle võtma. Koefitsientide järgi tegid demokraadid aga õige valiku, sest Kamalal on Bidenist paremad võiduvõimalused.
On selge, et poliitika peale panustamine ei saa ilmselt kunagi olla täiesti riskivaba, kuid tänaste kandidaatide puhul pole kuni lõpuni kindel, et kas nad oma juriidiliste, vanusest tingitud ja tervislike probleemide kiuste suudavad valimispäevani konkurentsis püsida. Koefitsiendid Trumpi vs Kamala Harrise peale panustamiseks leiad meie kodulehelt!
Kuidas USA presidenti valitakse?
USA presidendivalimised on oma iseloomult väga keeruline protsess, sest see algab praktiliselt juba aasta enne valimiste toimumise kuupäeva. Mõlemad suuremad parteid viivad läbi oma parteisisese valimisprotsessi, mille käigus selgub lõplik partei presidendikandidaat. Nominatsiooni võidab see isik, kes kõigi osariikide peale kogub endale kõige rohkem delegaate.
Õige valiku tegemiseks peavad esialgsed partei kandidaadid omavahel debatte ja vaidlevad seal olulisemate erimeelsuste üle. Lisaks otsitakse aktiivselt rahalisi toetajaid, et kampaaniat finantsiliselt toimimas hoida. Tähelepanelikult jälgitakse ka arvamusküsitlusi ja hinnatakse pidevalt oma võimalusi lõpuks valituks saada.
Ka igale kandidaadile eelvalimistel antavate delegaatide arv põhineb keerulisel reeglistikul. Need reeglid on isegi osariigiti erinevad ja need kehtestavad erakonnad nii riiklikul kui ka osariigi tasandil. Enamasti on lõpuks delegaatideks valitud inimesed aktiivsed erakonna liikmed, juhid või mõne kandidaadi varasemad toetajad.
Kui delegaadid on ära valitud, esindavad nad oma riiki riiklikel partei konventsioonidel, kus valitakse valimiste aasta suvel lõplik partei presidendikandidaat. Panusta USA valmiste peale juba täna kasutades Trumpi vs Kamala Harrise koefitsiente!
Kamala Harris vs Trump
Poliitikale panuste tegemise otsustusprotsess ei erine palju sellest kui teeksid oma spordipanused mõnele spordisündmusele. Eelkõige on vaja ära arvata USA presidendivalimiste võitja ja oma USA valimiste panused vastavalt sellele teha.
Trumpi võit pakub praegu rekordiliselt madalat koefitsienti. Kamala Harris oli juba enne Bideni tagasiastumisest teatamist teine favoriit, kuid tema koefitsient on nüüd vähenenud, mis on Trumpi võitmisest ikka veel kaugel. Kihlveokontorid pole kunagi Bidenisse uskunud, pakkudes tagasiastumise koefitsiente isegi debati ajal.
Panusta USA valimiste peale juba täna, võttes aluseks Trumpi vs Kamala Harrise koefitsiendid, kui oled kindel, et vaatamata kõigele eeltoodule kohtuvad valimiste duellis novembris ikkagi Donald Trump ja Kamala Harris. Kui aga arvad, et selles osas võib tulla mingeid olulisi muutusi, siis leiad Betsafe ennustamise keskkonnast ka koefitsiendid paljudele teistele kandidaatidele.
Panustamise strateegiad eelseisvate presidendivalimiste jaoks
Kuivõrd mõlema, näiliselt juba kindla kandidaadi suhtes on jätkuvalt suured küsimärgid õhus on USA valimiste koefitsiendid jätkuvalt saadaval rohkemate võimaluste jaoks kui pelgalt panused Trump vs Kamala Harris.
Kusjuures küsitlused näitavad, et iga alternatiivne kandidaat omaks märkimisväärset eelist teise partei praeguse valiku vastu. Sisuliselt võib öelda, et USA valijad ei soovi ei Donald Trumpi järgmiseks neljaks aastaks oma presidendiks.