Kupong
Avatud
Üksik
Mitmikpanuste tabel
Mitmikpanused

Panustamiseks tee vähemalt üks valik

 Panustamise ajalugu Seaded
NHL
+1
NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.98
4.20
3.20
+1
NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.20
4.20
1.98
+1
NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.39
4.15
2.50
+1
NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.45
4.05
2.45
+1
NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.68
4.45
4.25
+1
NHL
Montreal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.50
4.45
1.84

Populaarne

Live &
Varsti algavad
10
Võitja135
Vali turg
Reede  7 Oktoober 1
Jäähoki / NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.98
4.20
3.20
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.60
2.40
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Laupäev  8 Oktoober 1
Jäähoki / NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.20
4.20
1.98
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
2.40
1.60
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Teisipäev  11 Oktoober 1
Jäähoki / NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.39
4.15
2.50
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.88
1.95
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Kolmapäev  12 Oktoober 4
Jäähoki / NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.45
4.05
2.45
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.92
1.92
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.68
4.45
4.25
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.44
2.85
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Montreal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.50
4.45
1.84
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
2.65
1.50
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Washington Capitals
Boston Bruins
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.34
4.15
2.55
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.85
2.00
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Neljapäev  13 Oktoober 3
Kuvatud skoor ja lisateave (nt aeg, punkti tooja) on mõeldud üksnes viiteks. Me ei taga selle teabe õigsust.
Montreal CanadiensvsToronto Maple Leafs
Jäähoki / NHL
Montreal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Vorm
KA
KA
Montreal Canadiens
Täna
KA
KA
KA
Toronto Maple Leafs
Viimased omavahelised kohtumised
23
Montreal CanadiensViikToronto Maple Leafs
Toronto Maple Leafs30Montreal Canadiens
28. sept 2022 NHL Pre-season
Toronto Maple Leafs32Montreal Canadiens
9. apr 2022 NHL
Montreal Canadiens42Toronto Maple Leafs
26. märts 2022 NHL
Montreal Canadiens52Toronto Maple Leafs
22. veebr 2022 NHL
Toronto Maple Leafs21Montreal Canadiens
13. okt 2021 NHL
Viimased Mängud
Montreal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Toronto Maple Leafs
3
Montreal Canadiens
0
28. sept 2022 NHL Pre-season
Montreal Canadiens
1
New Jersey Devils
2
26. sept 2022 NHL Pre-season
Montreal Canadiens
10
Florida Panthers
2
29. apr 2022 NHL
New York Rangers
3
Montreal Canadiens
4
27. apr 2022 NHL
Toronto Maple Leafs
3
Montreal Canadiens
0
28. sept 2022 NHL Pre-season
Toronto Maple Leafs
2
Ottawa Senators
4
24. sept 2022 NHL Pre-season
Toronto Maple Leafs
4
Ottawa Senators
1
24. sept 2022 NHL Pre-season
Toronto Maple Leafs
1
Tampa Bay Lightning
2
14. mai 2022 NHL - Playoffs
Tampa Bay Lightning
4
Toronto Maple Leafs
3
12. mai 2022 NHL - Playoffs
Atlantic
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Florida Panthers825862434024694122
2Toronto Maple Leafs825472831525362115
3Tampa Bay Lightning825183128723354110
4Boston Bruins825153125522035107
5Buffalo Sabres82321150232290-5875
6Detroit Red Wings82321050230312-8274
7Ottawa Senators8233749227266-3973
8Montreal Canadiens82221160221319-9855
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
Central
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Colorado Avalanche825672631223478119
2Minnesota Wild825372931025357113
3St. Louis Blues8249113331124269109
4Dallas Stars8246636238246-898
5Nashville Predators82457372662521497
6Winnipeg Jets82391143252257-589
7Chicago Blackhawks82281254219291-7268
8Arizona Coyotes8225757207313-10657
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
Metropolitan
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Carolina Hurricanes825482827820276116
2New York Rangers825263025420747110
3Pittsburgh Penguins8246113627222943103
4Washington Capitals8244123827524530100
5New York Islanders82371045231237-684
6Columbus Blue Jackets8237745262300-3881
7New Jersey Devils8227955248307-5963
8Philadelphia Flyers82251157211298-8761
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
Pacific
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Calgary Flames8250113229320885111
2Edmonton Oilers824963329025238104
3Los Angeles Kings82441138239236399
4Vegas Golden Knights82438392662481894
5Vancouver Canucks824012422492361392
6San Jose Sharks82321350214264-5077
7Anaheim Ducks82311451232271-3976
8Seattle Kraken8227655216285-6960
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
0
Kõik
Populaarne
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.50
4.45
1.84
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
2.65
1.50
Kuvatud skoor ja lisateave (nt aeg, punkti tooja) on mõeldud üksnes viiteks. Me ei taga selle teabe õigsust.