Kupong
Avatud
Üksik
Mitmikpanuste tabel
Mitmikpanused

Panustamiseks tee vähemalt üks valik

 Panustamise ajalugu Seaded
NHL
+1
NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.98
4.20
3.20
+1
NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.20
4.20
1.98
+1
NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.39
4.15
2.50
+1
NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.45
4.05
2.45
+1
NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.68
4.45
4.25
+1
NHL
Montreal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.50
4.45
1.84

Populaarne

Live &
Varsti algavad
10
Võitja135
Vali turg
Reede  7 Oktoober 1
Jäähoki / NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.98
4.20
3.20
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.60
2.40
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Laupäev  8 Oktoober 1
Jäähoki / NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.20
4.20
1.98
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
2.40
1.60
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Teisipäev  11 Oktoober 1
Jäähoki / NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.39
4.15
2.50
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.88
1.95
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Kolmapäev  12 Oktoober 4
Jäähoki / NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.45
4.05
2.45
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.92
1.92
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.68
4.45
4.25
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.44
2.85
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Montreal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Match Winner (Regular Time)
Cashout
3.50
4.45
1.84
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
2.65
1.50
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Washington Capitals
Boston Bruins
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.34
4.15
2.55
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.85
2.00
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Neljapäev  13 Oktoober 3
Jäähoki / NHL
Colorado Avalanche
Chicago Blackhawks
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.46
5.40
5.45
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.27
3.90
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Anaheim Ducks
Seattle Kraken
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.28
4.15
2.65
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.75
2.13
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Jäähoki / NHL
Edmonton Oilers
Vancouver Canucks
Match Winner (Regular Time)
Cashout
1.98
4.20
3.20
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.60
2.40
Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Kuvatud skoor ja lisateave (nt aeg, punkti tooja) on mõeldud üksnes viiteks. Me ei taga selle teabe õigsust.
Los Angeles KingsvsVegas Golden Knights
Jäähoki / NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Vorm
KA
KA
KA
Los Angeles Kings
Täna
KA
KA
KA
KA
Vegas Golden Knights
Viimased omavahelised kohtumised
32
Los Angeles KingsViikVegas Golden Knights
Vegas Golden Knights12Los Angeles Kings
27. sept 2022 NHL Pre-season
Vegas Golden Knights51Los Angeles Kings
19. märts 2022 NHL
Vegas Golden Knights34Los Angeles Kings
19. veebr 2022 NHL
Los Angeles Kings36Vegas Golden Knights
29. dets 2021 NHL
Los Angeles Kings62Vegas Golden Knights
15. okt 2021 NHL
Viimased Mängud
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Vegas Golden Knights
1
Los Angeles Kings
2
27. sept 2022 NHL Pre-season
San Jose Sharks
3
Los Angeles Kings
2
25. sept 2022 NHL Pre-season
Edmonton Oilers
2
Los Angeles Kings
0
15. mai 2022 NHL - Playoffs
Los Angeles Kings
2
Edmonton Oilers
4
13. mai 2022 NHL - Playoffs
Edmonton Oilers
4
Los Angeles Kings
5
11. mai 2022 NHL - Playoffs
Vegas Golden Knights
1
Los Angeles Kings
2
27. sept 2022 NHL Pre-season
Colorado Avalanche
3
Vegas Golden Knights
1
26. sept 2022 NHL Pre-season
St. Louis Blues
4
Vegas Golden Knights
7
30. apr 2022 NHL
Chicago Blackhawks
4
Vegas Golden Knights
3
28. apr 2022 NHL
Dallas Stars
3
Vegas Golden Knights
2
27. apr 2022 NHL
Atlantic
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Florida Panthers825862434024694122
2Toronto Maple Leafs825472831525362115
3Tampa Bay Lightning825183128723354110
4Boston Bruins825153125522035107
5Buffalo Sabres82321150232290-5875
6Detroit Red Wings82321050230312-8274
7Ottawa Senators8233749227266-3973
8Montreal Canadiens82221160221319-9855
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
Central
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Colorado Avalanche825672631223478119
2Minnesota Wild825372931025357113
3St. Louis Blues8249113331124269109
4Dallas Stars8246636238246-898
5Nashville Predators82457372662521497
6Winnipeg Jets82391143252257-589
7Chicago Blackhawks82281254219291-7268
8Arizona Coyotes8225757207313-10657
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
Metropolitan
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Carolina Hurricanes825482827820276116
2New York Rangers825263025420747110
3Pittsburgh Penguins8246113627222943103
4Washington Capitals8244123827524530100
5New York Islanders82371045231237-684
6Columbus Blue Jackets8237745262300-3881
7New Jersey Devils8227955248307-5963
8Philadelphia Flyers82251157211298-8761
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
Pacific
#VõistkonnadKMVIKAVLÖVLAVVPTS
1Calgary Flames8250113229320885111
2Edmonton Oilers824963329025238104
3Los Angeles Kings82441138239236399
4Vegas Golden Knights82438392662481894
5Vancouver Canucks824012422492361392
6San Jose Sharks82321350214264-5077
7Anaheim Ducks82311451232271-3976
8Seattle Kraken8227655216285-6960
Legend
KMKohtumisi mängitudVLÖVäravaid löödud
Võidetud kohtumisedVLAVäravaid lastud
VIViigistatud kohtumisedVVVäravate vahe
KAKaotatud kohtumisedPTSPunktid
0
Kõik
Populaarne
Match Winner (Regular Time)
Cashout
2.45
4.05
2.45
Money Line (Incl OT & Pen)
Cashout
1.92
1.92
Kuvatud skoor ja lisateave (nt aeg, punkti tooja) on mõeldud üksnes viiteks. Me ei taga selle teabe õigsust.