ONLINE KASIINODE TEEJUHT

Kui soovid teada online kasiinodest niipalju, kui võimalik, oled õiges kohas. Betsafe on koostanud parima online kasiinode juhendmaterjali, mille abil saad selgeks kõik kasiinos mängimise olulised nipid ja konksud enne, kui mõne online kasiino liikmeks hakkad ja pärisrahaga panuseid teed.

Selles kõikehõlmavas juhendis leiad Sa teavet nii slottide, ruleti kui ka online Blackjacki kohta ja lisaks saad olulisi teadmisi online kasiinode mehaanikast ja tööpõhimõtetest. Igas teejuhi osas näed ka palju pildilist lisamaterjali, et saaksid juhendi sisu endale paremini kinnistada.

Teemad:

• Online kasiino mõistmine
• Online slotimängude tutvustus
• Kuidas mängida slotimänge
• Slotimängude tüübid
• Kuidas mängida ruletti
• Ruleti ajalugu
• Ruleti strateegia
• Kuidas mängida Blackjacki
• Online Blackjacki ajalugu
• Blackjacki strateegia

ONLINE KASIINO MÕISTMINE

Miks peaksid mängima online kasiino mänge? Kui Sa pole veel online kasiinos mängimise rõõme avastanud, ei tea Sa, kui suurt naudingut see võib pakkuda. Kõige ilmsem pluss on see, et oma lemmikmänge saad mängida kodust lahkumata. Kui lisad sellele veel tõsiasja, et online kasiinos ootavad Sind suurem mänguvalik, võimsamad jackpotid, suuremad soodustused ja kampaaniad ning väiksemad läbimängunõuded, võid mõista, miks online kasiinod oma käegakatsutavate kasiinodega võrreldes palju populaarsemad on.

Lisaks on online kasiino mängud ka äärmiselt ausad. Betsafe kasiinos on lisaks ka näiteks live-ruleti ja live-Blackjacki lauad, mis kannavad üle pilti päriskrupjeest pärislaua taga, et saaksid kogeda võimalikult autentset mänguelamust. Kõik meie mitte-live mängud – näiteks slotid, Blackjack või rulett – töötavad juhusliku numbri generaatorite (RNG) toel, mis tagavad, et iga mängu tulemus on täiesti juhuslik. Kõigi meie RNG-de ausust on kontrollinud ja kinnitanud Eesti riigiasutused – võid olla täiesti kindel, et mängid läbinisti õiglastel tingimustel.

Anname endast alati parima, et tagada oma mängijatele võimalikult ohutu ja turvaline online mängude keskkond. Seepärast krüptime kõik Sinu isikuandmed, mida meile registreerumise või mängimise ajal esitad. Samuti palume mängijatel oma isikusamasust juba varakult tõestada, et kaitsta nii alaealisi kui ka meie püsikasutajaid ja tagada kõigi jaoks võimalikult õiglased tingimused. Kahjuks ei saa sama öelda kõigi online kasiino teenusepakkujate kohta. Seega, kui plaanid liituda mõne teise online kasiino saidiga, tee kindlasti põhjalik kodutöö ja veendu, et valitud online kasiino oleks õiglane ja turvaline.

Kui soovid lugeda täpsemalt online kasiinode eeliste kohta või saada meilt näpunäiteid oma tulemuste parandamiseks, loe läbi online kasiino mõistmise juhendi peatükk. Samuti leiad kasulikku teavet juhendi lõpuosas, kus seletame mõningaid, vahel veidi segadust tekitavaid termineid, millega võid online kasiino mänge mängides kokku puutuda.

» Loe kogu informatsiooni Online kasiino mõistmine kohta siit

SISSEJUHATUS ONLINE SLOTTIDELE

Igas online kasiinos leiate suure valiku põnevaid slotte. Need on kasiinomängude seas ühed lõbusaimad, aga vahel võivad neis esinevad eredad tuled, värvikad rullikud ja arvukad nupud veidi segadust tekitada. Kuidas neid mänge siis mängida?

Online slotid on tegelikult enamasti üsna lihtsad ja ei erine kuigivõrd tavakasiinode mänguautomaatidest. Ainus suur erinevus on see, et kangi tõmbamise asemel pead online kasiinos nuppu vajutama. Seepeale hakkavad sloti rullikud pöörlema ja kui sümbolid seiskuvatel rullikutel võidukombinatsiooni moodustavad, oledki võitnud! Mõnedes videoslottides on kasutusel progresseeruv jackpot, mille võitmiseks tuleb tavaliselt mängida lisamängu. Online slottide jackpottidest ja sellest, kui võrreldavad on need jackpotid tavakasiinode jackpottidega, saad põhjalikult lugeda selle teejuhi peatükis sissejuhatus online slottidele.

Levinud vääruskumuse kohaselt on online slotid ebaausad ja nende loojate ainus eesmärk on röövida kogu Su raha ja anda tagasi võimalikult vähe. See on aga täiesti vale arusaam. Betsafe kasiino kasutab juhuslike numbrite generaatoreid, mille ausust on kontrollinud ja kinnitanud Eesti riigiasutused ning meie slotid maksavad pidevalt välja enam kui 90% mängijate panustatud rahast. Täpsemat teavet ja KKK online slottide kohta leiad selle peatüki täispikast versioonist.

» Loe kogu informatsiooni Sissejuhatus online slottidele kohta siit

KUIDAS MÄNGIDA SLOTTE

Online slotid on online kasiino mängudest ühed lihtsaimad. Enamasti on need puhtalt õnnemängud, aga mõnede mängude müksamis- ja fikseerimisfunktsioonid lisavad vahel ka pisikese oskuselemendi. Mängijana pole Sul vaja teha muud, kui lihtsalt valida panuse suurus ehk see mitu münti soovid panustada ja vajutada spinnimisnuppu. Nii lihtne see ongi!

Fikseerimisnupp (hold) võimaldab Sul soovitud rulliku(te) asendi fikseerida, kui neil olevad sümbolid juba sobivas järjestuses on, et saaksid oma võidutõenäosust suurendada. Kui spinni tulemusel jääb võidust vaid õige napilt puudu, võid püüda müksamisnupu (nudge) abil rullikuid sobivasse asendisse saada. Betsafe kasiinos saad online slotte ka tasuta proovida. Selleks logi enne mängu alustamist oma kasutajakontolt välja. Kui tunned, et oled selleks valmis, võid uuesti sisse logida ja pärisraha panustama hakata.

Erinevalt ruletist, Blackjackist ja teistest lauamängudest pole slottide võidutõenäosus kõigi mänguvariantide puhul ühesugune. Mõnel slotil on rohkem rullikuid, lisamänge ja suurem sümbolite valik, mis kõik omakorda mõjutavad võidutõenäosust. Iga sloti reeglitest ja võidukoefitsientidest saad ülevaate, kui klõpsad mängu käigus ‘?’ sümbolil.

Slottide mängijatele pakutakse Betsafe kasiinos ka hulgaliselt boonuseid ja kampaaniaid. Kui oled uus klient, klõpsa lihtsalt lingil registreeru, ja tee vähemalt 20 € sissemakse (sissemakseboonuse valimisel), et teenida kuni 150 € sissemakseboonust ja 50 tasuta spinni populaarsel videoslotil Coins of Egypt Kui Sul on konto juba loodud, võid vaadata värsket teavet käimasolevate kampaaniate kohta.

Täpsemat infot selle kohta, kuidas mängida slotte ja millised on Sinu võiduvõimalused neid mänge mängides, leiad järgnevas peatükis: kuidas mängida slotte.

» Loe kogu informatsiooni Kuidas mängida slotte kohta siit

SLOTTIDE TÜÜBID

Betsafe kasiino 900 online slotti annavad Sulle iga kord võimaluse oma mängukogemust mõne uue mänguga rikastada. Online slotte võib põhimõtteliselt jagada kolmeks – klassikalised, lisarullikutega ja videoslotid. Klassikalised slotid on olemuselt õige lähedasemad kasiinonduse algusaegadel Las Vegase kasiinodest kuulsaks saanud (näiteks puuviljasümbolitega) mänguautomaatidele. Need slotid koosnevad kolmest rullikust, vähestest nuppudest ja virtuaalsest hoovast, millega saad rullikud pöörlema panna. Lisarullikutega slotid on klassikaliste slottidega sarnased, aga nagu nimigi ütleb, on neil rohkem rullikuid ja enamasti ka rohkem võiduliine. See tähendab ka rohkem panustamisvõimalusi ja rohkem võiduvõimalusi! Videoslotid on online slottidest kõige populaarsem slottide vorm ning, arvestades neis mängudes olevate animatsioonide, heliefektide, lisavoorude ja progresseeruvate jackpottide hulka, pole raske mõista, miks. Sageli figureerivad neis ka tuntud tegelaskujud. Näiteks mängus The Mask , mis põhineb 90ndate kultusfilmil, kus peaosas oli Jim Carrey. Tutvu täieliku valikuga Betsafe kasiinos pakutavatest online slottidest või loe selle peatüki täispikast versioonist eri tüüpi slottide kohta täpsemalt.

» Loe kogu informatsiooni Slottide tüübid kohta siit

KUIDAS MÄNGIDA RULETTI

Rulett on üks populaarseimaid online kasiino mänge tänu selle lihtsusele ja suurte panustajate suurele võiduvõimalusele. Mäng koosneb neljast elemendist – panustamislaud, ratas, krupjee ja žetoonid. Mängulaud on jagatud panusetüüpide järgi 4 sektsiooniks – üksikutest numbritest grupipanusteni. Grupipanused on näiteks punane või must, paaris või paaritu. Erinevate sektsioonide väljamaksekoefitsiendid on erinevad ja sõltuvad võidutõenäosusest. Sinu kui mängija ülesanne on asetada žetoonid enne iga mänguvooru algust võitvasse sektsiooni või võitvale väljale. Ruletirattal on numbrid 0 kuni 36 ja soon, milles kuul veereb, kuni lõpuks nummerdatud sektorisse kukub. Krupjee – keda vahel ka diileriks nimetatakse – asetab seejärel mängulauale, väljaloositud numbri kohale, markeri ja maksab välja võidud mängijatele, kelle žetoonid on võitvates sektsioonides. Tundub lihtne, või kuidas? Kui ei, siis loe meie põhjalikku ruleti mänguõpetust.

Ruleti mängimine ei erine online kasiinos kuigivõrd tavakasiinost. Ainus suurem erinevus on oluliselt kiirem mängutempo, mis tuleneb sellest, et mitte-live-mängus keerutab ratast arvutiseeritud diiler. Online mäng on ka parema ligipääsetavusega, sest ühe laua taha mahub mängima oluliselt rohkem mängijaid kui tavakasiinos. Betsafe kasiinos saad lisaks proovida ka mõningaid põnevaid ruleti erivariante, näiteks Lightning Roulette, mis on live-mäng, kus enne iga spinni algust teatud numbrite võidukoefitsienti suurendatakse. Täpsemaid näpunäiteid online kasiinos ruleti mängimiseks leiad, kui loed läbi kogu ruleti mänguõpetuse. Lisaks leiad sellest peatükist ka kasulikke suuniseid, trikke ja vastuseid KKK-dele, millega soovitame kindlasti enne online kasiinos ruleti mängimist tutvuda.

» Loe kogu informatsiooni Kuidas mängida ruletti kohta siit

RULETI AJALUGU

Rulett on kasiinokülastajate meelt lahutanud juba sadu aastaid, aga tegelikult oli selle mängu leiutamine üks suur juhus. Selle, läbi aegade populaarseima kasiinomängu leiutas 17. sajandil Prantsuse matemaatik Blaise Pascal, kui üritas välja mõelda mehhanismi igiliikuri ehitamiseks. Üsna kiiresti jõudis tema leiutis maailma eksklusiivseimatesse kasiinodesse ja peagi pärast seda juba peaaegu kõikidesse maailma kasiinodesse.

Rulett püsis kuni päris hiljutise ajani sisuliselt muutumatul kujul. Suurem muutus kaasnes sellega, kui ruletti moodsa tehnoloogia abil online ja mobiili kasiinodes (nt Betsafe kasiinos) pakkuma hakati. Online kasiinos on mängupõhimõte endiselt sama, aga arvutiseeritud diilerid ja juhusliku numbri generaatorid on mängimise palju kiiremaks ja lihtsamaks muutnud. Kui soovid ehtsat mängukogemust päris krupjeega, ei pea Sa mängimiseks oma kohalikku kasiinosse suunduma – ka meie saidilt leiad suure valiku live kasiino mänge.

Ajaloo jooksul on tekkinud mõned päris uskumatud lood sellest, kuidas mängijad ruletiga metsikuid summasid on võitnud. Enamik hiigelvõitudest on saadud kasiinode spirituaalses hällis, Las Vegases, ja nende võitudega on seotud väga kuulsad nimed. 1963. aastal võitis James Bondi kehastamisega kuulsaks saanud näitleja Sean Connery ühe spinniga koguni 27 000 $, kui panustas ühele mängu populaarseimatest numbritest – 17-le. Rohkem teavet ruleti ja sellega teenitud suurte, laia kõlapinda saanud võitude kohta saad lugeda ruleti ajaloo peatükist.

» Loe kogu informatsiooni Ruleti ajalugu kohta siit

RULETI STRATEEGIA

Kuigi rulett on oma olemuselt õnnemäng, leidub selleski mängus mitmeid strateegiaid, mille abil mängijad oma võiduvõimalusi kasvatada üritavad. Kõige populaarsem on Martingale’i strateegia, mille loojaks on üks 18. sajandi kasiinoomanik. See on küllaltki lihtne panustamissüsteem, mida saab online kasiinodes lihtsasti rakendada. Martingale’i strateegia põhiline iva seisneb selles, et iga kord, kui mängija panus kaotab, tuleb panust kahekordistada. Kui seda teha kuni võidu saavutamiseni, kompenseerib võidusumma kõik eelnevalt saadud kaotused ja annab ka väikese kasumi. Pärast võitu panustab mängija jälle algse panuse summa. Täpsemat teavet selle populaarse strateegia kohta saad, kui loed läbi kogu ruleti strateegia peatüki.

Veidi konservatiivsemad mängijad eelistavad Labouchere’i strateegiat, mille lõi Briti poliitik Henry Labouchere 19. sajandil. Selle strateegia rakendamiseks tuleb seada sihtnumber, näiteks 10, ja seejärel panna kirja rida numbreid, mille summa on võrdne kirjutatud sihtnumbriga. Pärast seda pead üleskirjutatud numbrite alusel panuseid tegema. Võidu korral kriipsutad selle numbri nimekirjast maha. Kaotuse korral liidad panuse summa loodud numbriloendisse. Seda strateegiat rakendatakse võrdsete koefitsientidega panustel senikaua, kuni kõik kirjutatud numbrid õnnestub maha kriipsutada. Kui Sa kohe kõigele pihta ei saanud, loe läbi ka meie täielik ruletistrateegia peatükk, kust leiad täpsema kirjelduse.

Kolmas populaarne strateegia, mida peetakse Martingale’i ohutumaks versiooniks, on D’alembert strateegia. Selle looja on teine Prantsuse matemaatik Jean le Rond d’Alembert ja seda kasutavad endiselt paljud ruletimängijad kõikjal maailmas. Selle strateegia puhul pead pärast kaotust oma panust 1 € võrra suurendama, mitte kahekordistama. Kui võidad, vähendad panust 1 € võrra. Strateegia uba seisneb selles, et kui panus lõpuks 0 €-ni jõuab, oled kasumis.Täpsemalt saad selle konservatiivse strateegia kohta teada, kui loed läbi kogu ruleti strateegia peatüki.

Meie teejuhi ruleti strateegia peatükist leiad nende strateegiate kohta veel palju rohkem infot ja lisaks saad rohkesti teavet ka teiste tuntumate strateegiate, näiteks Fibonacci, Paroli ja kaose strateegia kohta. Peale selle seletame Sulle ka, kuidas toimub ruletis duubeldamine ja millal seda teha võiksid.

» Loe kogu informatsiooni Ruleti strateegia kohta siit

ONLINE BLACKJACKI AJALUGU

Blackjacki mängu, mida sageli tuntakse ka nimega 21 ja veidi vähem sageli nimega „vingt-et-un“, on kasiinodes mängitud juba sadu aastaid. Enamik ruleti ajalugu uurinud teadlastest arvavad, et rulett leiutati Suure Prantsuse Revolutsiooni ajal, aga leidub neidki, kes arvavad, et selle mängu ajalugu on oluliselt pikem ja ulatub tagasi Vana-Rooma aegadesse. Üks kindel ajalooline fakt on aga see, et alates interneti laiast levikust on see mäng metsikul kiirusel kasiinosid vallutanud – selle tulemusel saad tänapäevastes online kasiinodes lugematul hulgal erinevaid ruletiversioone mängida.

Mängu metsik populaarsus on viinud selleni, et tänaseks saad oma kodus arvuti taga live kasiino lauas istudes kätte täpselt samasuguse tunde nagu päris kasiinos mängides. Live laudades edastatakse Sulle pilt tavakasiinos istuvast diilerist ja need lauad loovad Sinu kodus autentse kasiinoõhkkonna ilma et peaksid arvuti tagant lahkuma. Kui otsustad mängida Betsafe kasiinos, saad mängukogemuse maailma kuulsaimate kasiinode mängulauas. Valikus on näiteks Monte Carlo, Barcelona ja Londoni kasiinod. Nii Blackjacki kui kõiki teisi meie online kasiino mänge saad mängida ka mobiilsetel seadmetel.

Loe täpsemalt Blackjacki juurte kohta ning uuri põnevamaid mänguga seotud legende, näiteks ühest kõrgetel panustel mängijast, kes diilerile Vegase kasiinos pärast suurvõitu miljonidollarise jootraha jättis.

» Loe kogu informatsiooni Online Blackjacki ajalugu kohta siit

KUIDAS MÄNGIDA BLACKJACKI

Blackjacki kütkestavaimaks jooneks on mängu lihtsus. Lühikese ajaga võib igaüks kasvada täielikust võhikust professionaalseks tegijaks. Mäng koosneb neljast elemendist – mängulaud, mängukaardid, žetoonid ja diiler – ja seda mängitakse ühtmoodi peaaegu kõigis kasiinodes ja kõigil saitidel üle maailma.

Mängu eesmärgiks on saada kätte diilerist suurem punktisumma, ületamata 21 punkti. Igal kaardil on punktiväärtus – numbrikaartide väärtus on võrdne neil olevate numbritega, pildikaardid annavad 10 ja äss 1 või 11 punkti. Žetoonidega saad teha panuseid diileri vastu. Võidu korral saad panustatud raha kahekordselt tagasi.

Online kasiino Blackjack ei erine peaaegu mitte millegi poolest tavakasiino Blackjacki mängust. Ainus erinevus online kasiino mitte live mängude puhul on see, et diilerit asendab arvuti. Sellest klassikalisest kasiinomängust on online kasiinos samuti erinevaid versioone loodud, näiteks Blackjack Double Exposure , kus mängija näeb mõlemat diileri kaarti, mitte ainult üht. Online kasiinos mängimine on ka palju kiirem, sest arvuti suudab võidusummad välja arvutada ja välja maksta kiiremini kui päris diiler.

Meie teejuhist leiad veel palju kasulikke juhiseid Blackjacki mängimiseks ja põhjaliku korduma kippuvate küsimuste ja vastuste rubriigi, mis annavad Sulle palju kasulikke teadmisi, mis võiksid Sul olemas olla enne kui Betsafe kasiinos pärisraha peale Blackjacki mängima hakkad.

» Loe kogu informatsiooni Kuidas mängida Blackjacki kohta siit

BLACKJACKI STRATEEGIA

Blackjackis on online kasiinomängude hulgas üks väiksemaid „maja eeliseid“ ja kui veidi oma oskusi arendad, on isegi seda niigi väikest eelist võimalik veel väiksemaks lihvida. Maja eelise vähendamiseks pead endale lihtsalt selgeks tegema mõned Blackjacki strateegiad Lihtsalt öeldes on Blackjacki strateegia Blackjacki mängimine eelnevalt tehtud tegevuskava järgi.

Sinu edukuse Blackjacki mängus määrab see, kas oskad õigel ajal kaarte juurde võtta või mitte juurde võtta. Õigete valikute langetamisega suurendad kõvasti oma võiduvõimalust. Meie täispikast Blackjacki strateegia peatükist leiad mängu ajal kasutamiseks ka põhjaliku tabeli selle kohta, mis olukorras on kasulik kaart juurde võtta ja millal on parem seista.

Lisaks on selles peatükis ka tabel, kust näed, millal tasub oma panus duubeldada. Panuse duubeldamise võimalus tekib vahetult pärast kaartide jagamist ja seda tuleks kasutada vaid juhul, kui Sul on diileri ees tugevast käest tulenev statistiline eelis.

Teine strateegia, millega diileri ees eelise saad saavutada, on splittimine. Selle toiminguga jagatakse Su algne mängukäsi kaheks erinevaks käeks ja mõlemale käele jagatakse üks kaart juurde – pea meeles, et see võimalus on ainult juhul, kui Su algses mängukäes on ühe tugevusega kaardid. Splittimise korral kahekordistub Su algne panus. Paremate mängutulemuste saavutamiseks tutvu kindlasti ka selle lihtsasti kasutatava tabeliga, mille selle peatüki täispikas versioonis loonud oleme ja mis aitab Sul otsustada, millal on ja millal pole kasulik oma mängukätt splittida.

Kui soovid Blackjacki strateegiate või kindlustus-/alistuspanuste kohta rohkem teada, loe meie Blackjacki strateegia peatükki täispikkuses.

» Loe kogu informatsiooni Blackjacki strateegia kohta siit

MÄRKSÕNAD

SHARE