Pokkeri avaleht

Kohta

TURNIIRIDEST

Pokkeri veebiturniiri eesmärk

Pokkeriturniiril mängides seadke endale eesmärgiks saada endale kõik vastaste žetoonid ja tulla seeläbi võitjaks.

Kuidas pokkeriturniir käib?

Turniirist on võimalik osa võtta kohe, kui olete maksnud nn osalustasu. Enamus osalustasudest lisatakse ühiskassasse, mis makstakse hiljem välja võitjale. Väiksem osa on maja tasu.

Vaatame näiteks järgmisi summasid: 5 € + 1 €. Antud näites on osalustasu 6 €, 5 € läheb ühiskassasse ja 1 € läheb majale. Mängija on turniiri võitnud siis, kui teistelt mängijatelt on kõik žetoonid enda kätte saadud.

Piiratud risk

Turniiridega seotud risk on ette teada ja on piiratud osalustasuga. Olles maksnud osalustasu, ei rakendu teie rahale enam täiendavaid ohte. Sellest hetkest edasi peate vaid mängima turniiril ja püüdma võita lõplikku auhinnafondi või siis vähemalt jõudma mõnele tagatud tasulistest kohtadest.


Pokkeri eeskojas

Kui teid huvitab turniiridel osalemine (Istu ja mängi või Plaanitud), liikuge edasi Betssoni pokkeri eeskotta. Seal on teil võimalik vastavalt oma huvidele ja eelistustele filtreerida olemasolevaid turniire. Olles valinud turniiri, millel soovite mängida, tehke sellel topeltklõps ja minge üleval paremas nurgas asuva nupu „Osalustasu” juurde. Makske osalustasu ja teid juhitakse viivitamatult edasi pokkerilauda.

Meie pokkerikliendis on teil võimalik leida väga erinevaid pokkeriturniire. Alates Istu ja mängi turniiridest, kus mäng algab kohe, kui on kogunenud piisav arv mängijaid, kuni plaanitud turniirideni, mis algavad eelnevalt plaanitud ajal. Tutvuge lähemalt meie pokkerikliendiga, et saada meie pakkumise kohta rohkem teada.

Uuesti sisseostmised ja juurdelisamised

Osadel turniiridel võite näha Uuesti sisseostmise ja juurdelisamiste võimalust. Uuesti sisseostmised tähendab, et võite pärast turniirilt välja langemist sellesse uuesti siseneda. Juurdelisamistega on teil võimalik žetoone juurde muretseda.