Juunikuu põnevamad võidud: EM-finaalturniir pakkus häid võimalusi

Täpselt pool 2024. aastast on läbi saanud – juuli algusega on ametlikult alanud teine poolaasta. Uus kuu kalendris tähendab meie blogis aga kokkuvõtet möödunust: seega on siin Betsafe Eesti kasutajate juunikuu kõige ägedamad võidud!

Alanud EM-finaalturniiri tõttu oli loomulikult meie spordiennustuses domineerivaks alaks jalgpall, kuid viie kõige ägedama võidu toonud sedelitele jõudis sellegipoolest omajagu ka teisi spordialasid. Vaatame üheskoos esiviisiku üle!

5. koht
Koefitsient 66,12, võidusumma 132,24 eurot

EM-finaalturniiri esimene nädalavahetus oli võrdlemisi üllatustevaba: esimesed seitse kohtumist reedel, laupäeval ja pühapäeval lõppesid peaaegu eranditult täpselt nii nagu arvata oli ehk soosiktiimi võiduga. Seetõttu ei olegi teab mis üllatav, et just täpselt selliste tulemuste peale tehtud panus ka meie esiviisikusse jõuab – seitsme mängu peale tuli kogukoefitsiendiks üsna võimas 66,12, eelkõige tänu sellele, et Taani-Sloveenia mängus ennustas see panustaja täpselt viiki. Kõige „lihtsamaks“ ennustuseks oli siin EMi avakohtumises Saksamaa võit Šotimaa üle (koefitsient 1,28), kõige suuremalt panustas sellele sedelile koefitsiendi paisutajana aga just eelmainitud Taani ja Sloveenia viik. Kokku seega koefitsient 66,12 ja võidusumma mõnusalt üle 100 euro!

4. koht
Koefitsient 70,58, võidusumma 70,58 eurot

Suure jalgpalli kõrval mängitakse endiselt edasi ka e-jalgpalli: e-spordi panused on meie spordiennustuses kasvavas trendis ning selle plussiks on kahtlemata see, et mängud toimuvad pidevalt, iga ilma ja ka… pandeemiaolukorraga. Sellel sedelil oskas üks panustaja kokku kombineerida vaid kolm e-jalgpalli kohtumist, kuid kõigis neis tegi ta livebetis panuse kaotusseisus olevale võistkonnale. Ennäe imet – kõik neist suutsidki lõpuks kohtumise võita ning enam kui 70-se koefitsiendiga panuse suurepäraseks otsuseks muuta!

3. koht
Koefitsient 86,52, võidusumma 86,52 eurot

Sellele sedelile oli kokku kogutud aga viis kohtumist kahelt spordialalt: lisaks Stanley karika finaalseeria kohtumisele Florida Panthersi ja Edmonton Oilersi vahel oli siin ka neli tennisematši: kaks tükki Prantsusmaa lahtistelt ja kaks Surbitoni ATP turniirilt. Prantsusmaa lahtiste mängude puhul oli sealjuures panused tehtud huvitavalt: Jannik Sinneri ja Carlos Alcarazi puhul täpselt sellele, et Alcaraz võidab kohtumise settidega 3:2 ning Alexander Zverevi ja Alex De Minauri kohtumises sellele, et Zverev võidab hiljemalt neljandas setis. Kogukoefitsient tuli viiel panusel ilus 86,52, kusjuures suurima osa sellest moodustas just nimelt Alcarazi ja Sinneri kohtumise väga täpne prognoos. Hästi tehtud!

2. koht
Koefitsient 117,69, võidusumma 1176,90 eurot

Oleme jõudnud tagasi jalgpalli EMi lainele ning seekord on panusesedel juba natuke lühem, kuid see-eest magusam: alagrupifaasi teises voorus hakkas ka üllatustulemusi ja eelkõige viike tunduvalt rohkem tulema, mis andis ka julgetele panustajatele paremad võimalused üsna väheste mängudega magusalt suured koefitsiendid kokku ajada. See panustaja valis välja viis kohtumist, millest kahe puhul ennustas ta täpselt ühe meeskonna võidu ning lausa kolme puhul, et kohtumine jääb viiki. Just nimelt viigi koefitsiendid olid siin kõige magusamalt saadaval: 3,45, 3,45 ja 3,65 annavad juba omavahel korrutatult väga viisaka koefi välja, aga kui ühe tiimi võidule tehtud panused ka juurde lisada, tuli kogukoefitsient ilusasti üle saja. Ja võidusummana enam kui tuhat eurot välja võtta pole ju üldse paha noos!

1. koht
Koefitsient 181,77, võidusumma 908,85 eurot

Meie juunikuu võitude edetabeli esikohalt leiame aga ühe jalgpallipanuse, kuhu oli kokku kuhjatud üheksa kohtumist: kuus neist olid pärit EM-finaalturniirilt, ülejäänud kolm aga Jaapani ja Norra liigadest. EMi mängude puhul ei olnud kõik panused sealjuures tehtud lihtsalt 1X2 stiilis mängu võitjale, vaid neid oli vürtsitatud erinevate nurkade alt: Saksamaa-Šotimaa mängus oli näiteks pakutud, et Saksamaa võidab ja lööb vähemalt kolm väravat, sama oli tehtud ka Hispaaniaga enne matši Horvaatia vastu. Sloveenia-Taani kohtumises ootas see panustaja aga vähemalt kaht väravat. Kõik panused läksidki lõpuks täppi: sedeli krooniks oli eelmainitud Hispaania peale tehtud panus (koefitsient 3,40), suurt rolli mängis ka Ungari-Šveits mängus šveitslaste võidule tehtud panus (2,25). Üheksa kohtumist andsid kogukoefitsiendiks 181,77, mille abil korjas see mängija lõpuks kokku natuke enam kui 900 eurot. Palju õnne!