Maikuu põnevaimad võidud: edetabelisse jõudis meeletu üksikpanus… mööndusega

Taaskord on kalendris pööratud järgmine leht ning Betsafe’i blogis on paslik aeg vaadata eelmisele kuule tagasi. Millised olid Betsafe Eesti kasutajate kõige ägedamad võidud nii spordiennustuse kui kasiino poolel?

Spordiennustus: kluibijalgpall andis hooaja viimased löögid

Betsafe Eesti spordiennustuse klientide seas tulid uhkeimad võidud, nagu ikka tavaks kipub olema, jalgpalliga, aga sekka sattus ka üks väga uhke panus NBA korvpallist. Vaatame üle, millised viis võitu seekord meie tabelisse pääsesid!

5. koht: koefitsient 56,80
Algpanus 10,00 eurot, võidusumma 568,00 eurot

Klubijalgpalli liigahooajad leidsid maikuus oma lõpu ning see panustaja oskas seda veel enda hüvanguks ära kasutada – seitsmene kombopanus Inglismaa, Saksamaa ja Hispaania kõrgliigadele tegi talle kümnest eurost hoobilt enam kui viissada. Sealjuures oli panus võrdlemisi ebatavaline, sest valikus ei olnud mitte mängu võitjad, vaid hoopis statistika: kolme kohtumise puhul oli ennustatud kodumeeskonna pealelöökide arvu, kahe puhul pealelöökide arvu kokku, ühe puhul kodumeeskonna nurgalöökide arvu ja ühe puhul nurgalöökide arvu kokku. Vaat siis, millega on võimalik korralik rahasumma kokku ajada!

4. koht: koefitsient 102,64
Algpanus 5,00 eurot, võidusumma 513,20 eurot

Jätkame jalgpalliga, kuid seekord hoopis Aasia jalgpalliga! See panustaja valis välja kaheksa kohtumist erinevatest Aasia kõrgliigadest: viis matši Hiinast, kaks Vietnamist ja üks Singapurist. Ka selle panuse puhul ei olnud ükski valik tehtud sellele, kes mängu võidab – selle asemel nägi see panustaja ette, et kõikides kohtumistes lüüakse palju väravaid, kas üle 2,5 või üle 3,5. Ja nii läkski – ja see ongi lugu, kuidas viiest eurost sai enam kui 500!

3. koht: koefitsient 106,76
Algpanus 5,00 eurot, võidusumma 533,80 eurot

Järjekordne tõestus sellest, et jalgpalli tõesti mängitakse igal pool maailmas ja igasugustel erinevatel tasemetel. Panustada saab ka näiteks Rootsi madalamatele liigadele, Norra, Islandi ja Bahreini jalgpallile – ja seda kõike ühel võidukal sedelil! Ka siin oli panus tehtud sellele, et igas välja valitud kohtumises lüüakse üle 2,5 värava. Kogukoefitsient pisut üle 100 ja viiest eurost saigi 533,80!

2. koht: koefitsient 169,60
Algpanus 1,57 eurot, võidusumma 266,27 eurot

Nonii – üksikpanus meie kuu põnevaimate võitude edetabelis! Aga täpselt nii läks – üksikpanus on see muidugi teatud mõttes vaid paberil ja mööndusega ja formaalselt, sest panuse, mis oli tehtud Boston Celticsi ja Indiana Pacersi vahelise NBA playoff kohtumise peale, sisuks oli viie mängija statistiliste näitajate ennustamine – näiteks oli panuse võiduks vaja, et Jaylen Brown viskaks vähemalt 25 punkti, Myles Turner vähemalt 16 punkti, Obi Toppin vähemalt 8 punkti, Pascal Siakam vähemalt 21 ja Payton Pritchard alla 9,5 punkti. Kavalalt üles ehitatud panus teenis võrdlemisi väikese panusega kõvasti üle 260 euro – hästi tehtud!

1. koht: koefitsient 213,16
Algpanus 1,00 eurot, võidusumma 213,16 eurot

Lõpuks oleme jõudnud ka esikoha juurde – ning naaseme selleks jalgpalli manu. Esikohale jõudnud panus koosnes vaid viiest jalgpalli üksikpanusest, kuid kõik neist olid üsna pirakate koefitsientidega – viiest koefist oli üksikult võttes kõige väiksem 2,02, kõige suurem aga 3,75. Julge hundi rind oli siinkohal igatahes väga rasvane – vaid viis panust, aga kamba peale tegid nad ühest eurost hoobilt enam kui 213! Sealjuures oli kaks panust tehtud ka mängu viigi peale, mis ei ole panustamisel just kõige tavalisem – aga koefitsiendid kipuvad viikidel see-eest olema väga magusad! Palju õnne kõigile võitjatele!

Kasiino: müntidest said tuhanded

Betsafe Eesti kasiino poolel tulid suured võidud seekord nii kuu alguses kui keskpaigas, aga viie põnevaima võidu sekka ei sattunud seekord huvitaval kombel mitte ühtegi kuupäeva pärast 20. maid. Tasub aga üle vaadata, millised mängud meie kasutajatele vingemad võidud kätte tõid!