Šotimaa League 2
Matši Tulemus
Väravate arv
Kolme võimalusega händikäp
Mõlemad võistkonnad löövad värava
Topeltvõimalus
Esimese poolaja tulemus
Väravate arv esimesel poolajal
Laupäev 31 Oktoober
Šotimaa League 2
Kelty Hearts FC
Elgin City FC
Kelty Hearts FC
3.05
viik
3.50
Elgin City FC
2.02
Üle 2.5
1.58
Alla 2.5
2.22
Kelty Hearts FC +1
1.68
viik -1
4.10
Elgin City FC -1
3.55
Yes
1.52
Ei
2.35
Šotimaa League 2
Stranraer FC
Clyde FC
Stranraer FC
2.30
viik
3.50
Clyde FC
2.62
Üle 2.5
1.49
Alla 2.5
2.42
Stranraer FC -1
4.10
viik +1
4.40
Clyde FC +1
1.54
Yes
1.45
Ei
2.58
Šotimaa League 2
Stirling Albion FC
Forfar Athletic FC
Stirling Albion FC
1.92
viik
3.55
Forfar Athletic FC
3.35
Üle 2.5
1.68
Alla 2.5
2.08
Stirling Albion FC -1
3.35
viik +1
3.85
Forfar Athletic FC +1
1.77
Yes
1.62
Ei
2.15
Šotimaa League 2
Spartans FC
Annan Athletic FC
Spartans FC
1.62
viik
3.85
Annan Athletic FC
4.30
Üle 2.5
1.55
Alla 2.5
2.25
Spartans FC -1
2.60
viik +1
3.85
Annan Athletic FC +1
2.10
Yes
1.60
Ei
2.18
Šotimaa League 2
Edinburgh City FC
Dumbarton FC
Edinburgh City FC
1.82
viik
3.60
Dumbarton FC
3.60
Üle 2.5
1.60
Alla 2.5
2.20
Edinburgh City FC -1
3.05
viik +1
3.90
Dumbarton FC +1
1.86
Yes
1.55
Ei
2.25