Kõik Põhja-Iirimaa
Matši Tulemus
Väravate arv
Kolme võimalusega händikäp
Mõlemad võistkonnad löövad värava
Topeltvõimalus
Esimese poolaja tulemus
Väravate arv esimesel poolajal
Homme
Põhja-Iirimaa - Premiership
Cliftonville FC
Portadown FC
Cliftonville FC
1.58
viik
3.85
Portadown FC
4.70
Üle 2.5
1.72
Alla 2.5
2.00
Cliftonville FC -1
2.55
viik +1
3.65
Portadown FC +1
2.19
Yes
1.75
Ei
1.95
Põhja-Iirimaa - Premiership
Bangor FC
Ballymena United
Bangor FC
4.00
viik
3.55
Ballymena United
1.72
Üle 2.5
1.75
Alla 2.5
1.95
Bangor FC +1
1.95
viik -1
3.70
Ballymena United -1
2.95
Yes
1.72
Ei
1.98
Põhja-Iirimaa - Premiership
Limavady United FC
Dungannon
Limavady United FC
3.00
viik
3.30
Dungannon
2.15
Üle 2.5
1.72
Alla 2.5
2.00
Limavady United FC +1
1.61
viik -1
4.10
Dungannon -1
3.95
Yes
1.60
Ei
2.18
Põhja-Iirimaa - Premiership
Linfield FC
Carrick Rangers FC
Linfield FC
1.65
viik
3.65
Carrick Rangers FC
4.50
Üle 2.5
1.70
Alla 2.5
2.05
Linfield FC -1
2.70
viik +1
3.75
Carrick Rangers FC +1
2.09
Yes
1.70
Ei
2.02
Põhja-Iirimaa Championship
Dundela FC
Glenavon FC
Dundela FC
4.40
viik
3.85
Glenavon FC
1.62
Üle 2.5
1.52
Alla 2.5
2.35
Dundela FC +1
2.13
viik -1
3.85
Glenavon FC -1
2.55
Yes
1.58
Ei
2.25
Põhja-Iirimaa Championship
Loughgall FC
Ballinamallard United
Loughgall FC
1.58
viik
3.75
Ballinamallard United
4.90
Üle 2.5
1.70
Alla 2.5
2.02
Loughgall FC -1
2.55
viik +1
3.70
Ballinamallard United +1
2.21
Yes
1.75
Ei
1.95
Põhja-Iirimaa Championship
Rathfriland Rangers
Institute FC
Rathfriland Rangers
4.90
viik
4.15
Institute FC
1.52
Üle 2.5
1.50
Alla 2.5
2.40
Rathfriland Rangers +1
2.32
viik -1
3.85
Institute FC -1
2.34
Yes
1.60
Ei
2.18
Põhja-Iirimaa - Premiership
Coleraine
Crusaders FC
Coleraine
1.15
viik
6.60
Crusaders FC
11.50
Üle 2.5
1.36
Alla 2.5
2.92
Coleraine -2
2.22
viik +2
4.00
Crusaders FC +2
2.38
Yes
1.95
Ei
1.78
