Midagi läks valesti. Palun proovige uuesti või probleemi püsimisel võtke ühendust tugiteenindusega.

Mängu ei õnnestunud laadida. Palun proovige oma brauserit värskendada.

Tagasi ooteruumi
Info
Sarnased mängud
Starburst
Slotid
Betsafe’i Starburst viib sind kosmilise temaatikaga paralleeluniversumisse, kus viis ratast ja kolm rida moodustavad kokku kümme makseliini. Kui valid Level-režiimi, siis see suurendab klassikalist mänguala maksimaalselt 100 panuseni.

NetEnt’i poolt loodud Starburst on ainulaadne ning lihtne slotimäng, mida annab edukalt kohandada Sinu mängustiilile ning maksimumvõit 50 000 münti ei ole samuti väiksemate killast.

Boonus Starburst Wild, mis on alguses saadaval kolmel real, saadab mängulauale värvilise tähe ning kui värviline täht katab kogu rea, siis käivitub re-spin. Kuid sellega võidud veel ei lõppe – wild-sümbolid võivad laieneda üle kogu mänguala, tehes suurte võitude võitmise veelgi lihtsamaks.

Starburst on visuaalselt kosmilise ning maavälise tunnetusega, olemata silmadele liigselt koormav. Mahe taustamuusika viib Sind Starbursti universumisse ning helid võivad äkiliselt muutuda wild-sümboli ilmumisega, mis tähendab ainult üht – võit on käeulatuses!

Starburst on lihtne slotimäng kõikidele Betsafe’i mängijatele, milles boonuse aktiveerumine viib mänguala kosmiliste maksuliinideni. Paytable näitab Sulle, kuidas boonus töötab ning milliseid sümboleid erilise innuga oodata.

Koos Starburst Wild boonusega on Starburst’i keerutused täis põnevust ning pea meeles, et iga Sinu järgmine keerutus võib tuua ihaldatud võidu.