Live Streaming viib Su sündmuste haripunkti!

  Alustamiseks logi sisse

  LiveTV viib Sind otse sündmuste keskmesse!

  Betsafe'i LiveTVs võid jälgida reaalajas ja ööpäev läbi maailma kõige kuumemaid spordisündmusi otse oma arvutist ning sama kvaliteetselt nagu teleekraanilt. Tegemist on tasuta kanaliga, mis on avatud kõigile meie aktiivsetele külastajatele.

  LiveTV kavas on suur valik rahvusvahelist jalgpalli, näiteks Inglise Championshipi ning Premier League’i mängud, parimad liigad Belgiast, Hollandist, Portugalist, Šotimaalt, Taanist, Rootsist ja Poolast, aga ka Austraaliast, Jaapanist, Argentiinast ja Mehhikost. Kõik see toimub reaalajas – täpselt nii, nagu oleksid ise kohapeal.

  Kui eelistad jalgpallile tennist, siis Sinu jaoks on kavas tenniseturniirid ATP, WTA, Davis Cup, Federation Cup ja isegi ATP Challengers. Samuti võid vaadata korvpalli, võrkpalli, käsipalli või koguni snuukerit.

  LiveTV vaatamise muudab eriti nauditavaks meie reaalajas spordiennustus LiveBet, kus saad panustada spordisündmustele kõikjal maailmas!

  Videoülekandega liitumiseks vajuta LiveBeti sektsioonis ekraani ülaosas olevat „Play“ nuppu. Ülekannete jälgimiseks pead sisse logima ning Sinu konto seis peab olema positiivne või pead olema teinud panuse viimase 24 tunni jooksul.

  Kuidas alustada

  1. Logi sisse
  2. Mine LiveBeti ja leia live-ülekandega spordisündmus
  3. Naudi!
  Alustamiseks logi sisse

  Kuidas see toimib?

  1. LiveTV vaatamiseks peab Sinu konto seis olema positiivne või pead olema viimase 24 tunni jooksul teinud panuse.
  2. Mõne spordisündmuse puhul võib esineda piiranguid, nii et me ei saa seda kõigile näidata. See võib esineda juhul, kui:

   - spordisündmus toimub vaatajaga samas riigis;
   - mängus osaleb vaataja riigist pärit mängija või meeskond;
   - piirangud kehtivad seoses ülekandeõigustega.
  3. Interneti soovituslik kiirus on vähemalt 1000 kbps.
  4. Arvuti soovituslikud seaded:
   - 1GB
   - RAM, 2 GHz protsessor ja Adobe
   - Flash Player, Versioon 9.0.115 või uuem
  Ajalised viivitused. Kuigi Betsafe'i LiveTVd näidatakse reaalajas, võib mõningatel juhtudel esineda ajalisi viivitusi, mis ei sõltu Betsafe'ist. Betsafe ei vastuta endast sõltumatute viivituste eest.
  Triobet on liitunud Betsafe'i globaalse ja kiirelt kasvava meeskonnaga. Kas oled selleks valmis?
  Triobet