• Mõistlik mängimine

  Määra endale limiidid!

  Oleme seda meelt, et mängimine on mõnus meelelahutus. Soovime, et tunneksid rõõmu, kui sõpradega pokkerit mängid, kasiinos õnne proovid või oma lemmikmeeskonnale kaasa elad, lootes samal ajal, et Sinu ennustus täppi läheb.

  Ometi võib mängimine mõne inimese jaoks probleemiks muutuda, kui sellele kulub liiga palju aega või raha. Betsafe teeb koostööd Global Gaming Guidance Groupiga (G4), mille eesmärgiks on vähendada probleemse mängimise tagajärgi. Üheskoos toome mängijateni põhjaliku informatsiooni vastutustundliku mängimise kohta. Muuhulgas võid testida, kas Sinu mängimine on kontrolli all.

  Samuti võid määrata limiidid, kui palju raha päevas, nädalas või kuus mängimisele kulutada soovid. Uuringud näitavad, et mängimisega seotud probleemid vähenevad, kui külastajad saavad eelnevalt otsustada, kui palju raha nad kulutavad. Soovitame tungivalt kõikidel mängijatel oma limiidid ära määrata! Selleks vali „Minu konto“ alt „Muuda konto andmeid“.

  Enesekeelamine

  Betsafe'is on Sul võimalik konto soovitud ajaks deaktiveerida. Konto deaktiveerimine hakkab kehtima kohe ning Sul ei ole võimalik seda otsust muuta isegi siis, kui soovid. Konto deaktiveerimiseks kliki siia!

  Kui soovid enne otsuse tegemist oma mängimise ajaloo üle vaadata, siis seda saad teha siin: „Minu konto“.

  Tähelepanu! Konto deaktiveerimine mõjutab ainult Sinu Betsafe'is olevat kontot. Kui soovid, et Sinu mängimist piirataks kõikides Eestis tegutsevates mänguruumides, siis on Sul võimalik täita enesehindamise küsimustik veebikeskkonnas www.eesti.ee.

  Perekonnas on alaealised

  Kas Sinu arvutit kasutavad ka alaealised ja Sa oled mures, et neil on sellele lehele ligipääs? Sellisel juhul soovitame kasutada nn vanemliku kontrolli tarkvara. Kaks juhtivat teenusepakkujat selles vallas on Net Nanny ja CyberPatrol ning mõlema teenust võid tasuta testida. Täiesti tasuta on ParentalControl Bar, mille saad alla laadida CNET lehelt ning millega võid tutvuda siin. Tuletame meelde, et Triobeti klient peab olema vähemalt 18 aastat vana. Vastavalt kehtivale Eesti seadusandlusele spordiennustuse teenust on võimalik tarbida alates 18. eluaastast, pokkeri ja kasiino teenuseid alates 21. eluaastast.

  Kust otsida abi?

  Kui Sul või Sinu tuttavatel on õnnemängude mängimisega probleeme, on sul võimalus abi saada Hasartmängusõltuvuse nõustamiskeskusest. Rohkem infot vastutustundliku mängimise kohta leiad Betsafe'i vastutustundliku mängimise lehelt. Küsimuste korral saada e-maili aadressile klienditugi@betsafe.ee

  Reeglid ja tingimused

  Kõikidele Betsafe'i klientidele kehtivad reeglid ja tingimused.