Korduma kippuvad küsimused:

 1. Miks ma pean registreeruma?

  Betsafe'is registreerudes avad tasuta ja ilma igasuguste kohustusteta oma konto, mis võimaldab Sul teha panuseid kõigi Betsafe'i toodete puhul. Pärisraha panustamiseks pead tegema sissemakse.
 2. Kust saab teavet teie ettevõtte kohta?

  Ettevõtte kohta leiad lisateavet siit: Teave Betsafe'i kohta.
 3. Miks mul on vaja esitada isikuandmeid?

  Betsafe'il peab olema võimalik tuvastada Sinu isikut, et pakkuda Sulle tipptasemel teenust ja tagada ülikõrge turvalisuse tase, eriti võitude väljamaksmisel. Vajame Sinu ees- ja perekonnanime ning elukoha aadressi. Sünniaeg kinnitab, et Sinu vanus vastab Betsafe'i toodete kasutamiseks nõutavale miinimumvanusele, ja Sinu e-maili aadress võimaldab meil Sinuga suhelda, näiteks juhul, kui oled unustanud oma parooli. Kui annad kirjade saatmiseks loa, saadame Sulle ka kampaaniateavet.
 4. Kuidas Betsafe isikuandmeid hoiab?

  Betsafe kasutab nüüdisaegseid turvameetmeid. Kõik tundlikke andmeid sisaldavad tehingud, mis toimuvad Sinu brauseri ja meie serverite vahel, krüptitakse. Kui otsustad talletada meie andmebaasi krediitkaarditeabe, krüptitakse ka see.
 5. Kuidas te tagate tehnilise ohutuse?

  Meie serverid paiknevad ülihästi kaitstud rajatistes, kus kõik töötajad on läbinud julgeolekukontrolli. Samuti kaitseb meie servereid keerukas ja kontrollitud tulemüürisüsteem. Kogu tundlik side Sinu brauseri ja meie serverite vahel krüptitakse.
 6. Kas minu sissemakstud raha on Betsafe'is kindlas kohas?

  Jah, kõiki mängijate sissemakseid hoitakse kontrollitavates esimese taseme finantsasutustes asuvatel pangakontodel.
 7. Millist veebibrauserit tuleks kasutada?

  Soovitame kasutada Internet Exploreri, Firefoxi või Chrome'i uusimat versiooni. Kui oled Apple Maci kasutaja, saad kasutada Safarit.

  Mobiiltelefonides ja tahvelarvutites soovitame kasutada Chrome'i (Android) või iOS-i (iPhone/iPad) uusimat versiooni.