Midagi läks valesti. Palun proovige uuesti või probleemi püsimisel võtke ühendust tugiteenindusega.

Mängu ei õnnestunud laadida. Palun proovige oma brauserit värskendada.

Tagasi ooteruumi
Info
Sarnased mängud
Wild Wild West
Slotid

Mängi Wild Wild West- The Great Train Heist TM-i Betsafe’is ja naudi seda suurepärast Metsiku Lääne-teemalist slotimängu, kus on 5 ratast ja 3 rida ning kokku 10 fikseeritud panustamisliini.

See NetEnt’i poolt loodud slotimäng toob autentset westernihõngu Sinu koju. Mängi Wild Wild West’i ja liitu rongiröövlite vahva jõuguga ning löö kaasa nende jõupingutuses kuldse šeifi avamiseks ja elumuutva auhinna võitmises.

Wild Wild West hõlmab endas hingematvaid visuaale, mis on inspireeritud Metsiku Lääne bandiitidest ja koomiksitest ning mis üldise disainikeele poolest sobib eriti hästi noorema generatsiooni mängijatele. Näiteks sümbol “Wild” meenutab oma šrifti ja stiili poolest action-mulli superkangelaste koomiksist ning mängus kõlav muusika on lõbusalt spagetivesternite-teemaline.

Wild-sümbolid on aga rohkemat, kui lihtsalt visuaalselt atraktiivsed – lisaks on nad ühed tähtsaimad sümbolid kogu mängus. Neid saab esile kutsuda tasuta keerutustes ning neid on neli erinevat kategooriat: Regular Wild, Expanding Wild, X2 Multiplier Wild and a Spreading Wild. Lisaks on seal ka kuldse šeifi-kujuline “Pick and Click” minimäng ning Metsiku Lääne-hõngu lisab veelgi kuulikambri-kujuline “SPIN” nupp.

Kokkuvõttes on Wild Wild West väga meelelahutuslik slotimäng, mis on sobilik nii adrenaliininäljastele kui ka tavamängijatele. Isegi kui Wild Wild West ei paku suurimat väljamakset (maksimaalne väljamakse 10 000 münti), ei vähenda see Su šansse teenida erinevaid boonuseid ning oleme kindlad, et mängu disain ja haarav lugu rahuldavad Sind. Mängi Wild Wild West’i Betsafe’is ning murra lahti kuldne šeif!