Info
Sarnased mängud
Aztec Idols
Slotid

Betsafe’i Rich Wilde and the Aztec Idols’is sukeldud Sa keset džunglit, kus liitud kartmatu avastaja Rich Wilde’ga asteekide varanduse jahil. Selles slotimängus on viis ratast ja kolm rida, kusjuures mängida on võimalik ühe kuni viieteistkümne panustamisliiniga.

PlayNGo poolt loodud Aztec Idols viib Sind ohtusid täis seiklusele legendaarse asteekide kulla otsingul, kus kuldsed püramiidid ja päikesekivid kohtudes iidsete asteekide sümbolitega toovad Sulle kuhjaga münte.

Betsafe’i Aztec Idols’is on kaks põnevat boonusmängu. Kui Sa avastad mängulaual kolm päikeseketast, siis viiakse Sind spetsiaalsesse päikesekettaruumi, kus võid võita hunnikus tasuta keerutusi. Kõige rohkem münte toovad Sulle kolm kuldset püramiidi, mis annavad Sulle võimaluse näpata legendaarne asteekide iidol.

Visuaalselt on mäng kaunis ning nauditav mängida, autentsust lisavad džunglihelid ja rataste keerlemisel kostuvad trummipõrinad. Kui võidad, siis saad sellest koheselt teada, sest papagoide ja rohutirtsude hääled asenduvad rõõmsate paaniflöödihelidega.

Rich Wilde and the Aztec Idols on seiklus, mis on jõukohane igaühele – Paytable annab Sulle mänguks vajalikke juhtnööre ning abistavad animatsioonid näitavad, kuidas boonusmängud toimivad. Kõik selleks, et Sa võidaks niipalju münte kui võimalik.

Betsafe’i Rich Wilde and the Aztec Idols annab koos kahe köitva boonusmängu ja Gamble-mänguga Sulle hea võimaluse mitmekordistada oma võite ja saada tasuta keerutusi.